Producenci
AXIS Moduł SFP T8611 LC.LX AXIS Moduł SFP T8611 LC.LX
Producent: AXIS
Cena: 755,53 zł (netto: 614,25 zł )
  • nowość
AXIS Moduł SFP T8612 LC.SX AXIS Moduł SFP T8612 LC.SX
Producent: AXIS
Cena: 602,89 zł (netto: 490,15 zł )
  • nowość
AXIS Moduł SFP T8613 1000 BASE-T AXIS Moduł SFP T8613 1000 BASE-T
Producent: AXIS
Cena: 755,53 zł (netto: 614,25 zł )
  • nowość
D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km
Producent: D-Link
Cena: 409,67 zł (netto: 333,07 zł )
  • nowość
D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
Producent: D-Link
Cena: 286,04 zł (netto: 232,55 zł )
  • nowość
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
Producent: Intellinet
Cena: 169,43 zł (netto: 137,75 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Producent: Intellinet
Cena: 281,19 zł (netto: 228,61 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Producent: Intellinet
Cena: 223,58 zł (netto: 181,77 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Lenovo SFP+ SR Transceiver 46C3447 Lenovo SFP+ SR Transceiver 46C3447
Producent: Lenovo
Cena: 269,77 zł (netto: 219,33 zł )
  • nowość
Mikrotik Wkładka S+31DLC10D SFP+ Mikrotik Wkładka S+31DLC10D SFP+
Producent: Mikrotik
Cena: 753,80 zł (netto: 612,85 zł )
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl