Producenci
Intel Zestaw kabli AXXCBL730HDHD Intel Zestaw kabli AXXCBL730HDHD
Producent: Intel
Cena: 181,44 zł (netto: 147,51 zł )
Lenovo Kabel 2m Mini-SAS Mini-SAS 00NA009 Lenovo Kabel 2m Mini-SAS Mini-SAS 00NA009
Producent: Lenovo
Cena: 478,48 zł (netto: 389,01 zł )
Lenovo Kabel 3m LC-LC OM3 MMF 00MN505 Lenovo Kabel 3m LC-LC OM3 MMF 00MN505
Producent: Lenovo
Cena: 131,98 zł (netto: 107,30 zł )
Lenovo Kabel ECO 1m LC-LC OM3 MMF 00MN502 Lenovo Kabel ECO 1m LC-LC OM3 MMF 00MN502
Producent: Lenovo
Cena: 123,72 zł (netto: 100,59 zł )
Lenovo Kabel Eco 5m LC-LC OM3 MMF 00MN508 Lenovo Kabel Eco 5m LC-LC OM3 MMF 00MN508
Producent: Lenovo
Cena: 140,22 zł (netto: 114,00 zł )
Lenovo Kabel HD-SAS do Mini-SAS 00NV419 Lenovo Kabel HD-SAS do Mini-SAS 00NV419
Producent: Lenovo
Cena: 1 031,11 zł (netto: 838,30 zł )
Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 0.5M 00YL847 Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 0.5M 00YL847
Producent: Lenovo
Cena: 263,94 zł (netto: 214,59 zł )
Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 1M 00YL848 Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 1M 00YL848
Producent: Lenovo
Cena: 288,70 zł (netto: 234,72 zł )
QNAP Kabel Mini SAS (SFF-8644) 0,5m QNAP Kabel Mini SAS (SFF-8644) 0,5m
Producent: QNAP
Cena: 348,80 zł (netto: 283,58 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl