Producenci
D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km
Producent: D-Link
Cena: 429,00 zł (netto: 348,78 zł )
szt.
zobacz więcej
D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
Producent: D-Link
Cena: 299,54 zł (netto: 243,53 zł )
szt.
zobacz więcej
D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT
Producent: D-Link
Cena: 1 598,37 zł (netto: 1 299,49 zł )
Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m
Producent: Dell
Cena: 1 141,44 zł (netto: 928,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl