Producenci

opcje do przełączników

D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km
Producent: D-Link
Cena: 407,00 zł (netto: 330,89 zł )
D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
Producent: D-Link
Cena: 294,00 zł (netto: 239,02 zł )
D-Link DEM-CB100S Direct Attach SFP+ Cable D-Link DEM-CB100S Direct Attach SFP+ Cable
Producent: D-Link
Cena: 718,00 zł (netto: 583,74 zł )
D-Link DEM-CB300S Direct Attach SFP+ Cable D-Link DEM-CB300S Direct Attach SFP+ Cable
Producent: D-Link
Cena: 999,00 zł (netto: 812,20 zł )
D-Link Kabel DEM-CB100 100 cm D-Link Kabel DEM-CB100 100 cm
Producent: D-Link
Cena: 1 190,00 zł (netto: 967,48 zł )
D-Link Kabel DEM-CB300 300 cm D-Link Kabel DEM-CB300 300 cm
Producent: D-Link
Cena: 1 335,00 zł (netto: 1 085,37 zł )
D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT
Producent: D-Link
Cena: 1 404,00 zł (netto: 1 141,46 zł )
Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m
Producent: Dell
Cena: 344,00 zł (netto: 279,67 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl